(ФОТО) БРЕД ПИТ ИМА НОВА ДЕВОЈКА која е духовен учител:Го добил ли глумецот тоа што го бара после разводот од Џоли?

Бред Пит (55) има нова девојка која не е од светот на шоу бизнисот, пренесуаат странските медиуми.
Холивудскиот „шмекер“ впловил во романса со американската дизајнерка на накит и духовен учител, односно гуру, Сат Хари Калс (44), пишува Daily Mail.


Откако му се припишуваа многу врски меѓу кои и онаа со Шарлиз Терон, во јуни, од неодамна Пит почнал врска со оваа дама.
Американката која живеела во Индија, славниот глумец ја запознал минатата година, но се наведува дека пред три месеци „му го украла срцето“.
Новата деовјка на Бред Пит ја краси несекојдневна убавина.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Строга диета со која за 13 дена ќе се подготвите за одмор – Може да „истопите“ од 9 до 13 кг!

Данската диета е ригорозна програма која трае 13. дена и доколку сакате да ја спроведете, …