Tag Archives: нова девојка

Мажите откриле за што размислуваат пред првиот секс со новата партнерка

Веќе некое време се забавувате со него и тоа е моментот на вистината… вашата прва ноќ, вашиот прв секс. Доколку ве интересира што мислат мажите за тој ден и дали постои загриженост за „технички“ детали кога е во прашање првиот секс со новата партнерка, тогаш прочитајте ги нивните исповеди. „Тоа …

Повеќе »

(ВИДЕО) ТРИ НЕДЕЛИ ПРЕД ВЕНЧАВКАТА ДОЗНАЛ ДЕКА СВРШЕНИЦАТА СО ИЗМАМУВА СО БИВШИОТ: Освета за памтење – „Збогум девојко!“

„Кога вашиот брат неговата свршеница ќе го изневери три недели пред венчавката, направете му забава со сите деверуши“, напишала сестрата на несудениот младоженец Несудениот младоженец открил дека неговата свршеница го изневерувала со поранешното момче три недели пред венчавката, па подготвил одмазда за нејзиното сеќавање. Неговата сестра Медлин Смит објавила видео …

Повеќе »

(ФОТО) Новата девојка на Бред Пит одлично се забавува нервирајќи ја Ангелина Џоли

Покрај тоа што нивната бракоразводна парница трае веќе четири години,односот помеѓу поранешната актерска двојка Бред Пит и Ангелина Џоли никако нема да стане помирна. Во целата оваа приказна се вклучила и новата девојка на фаталниот актер, Никол Потуралски, која за само неколку дена стана главна тема на светските медиуми. Набргу …

Повеќе »

(ФОТО) КОЈА Е ЖЕНАТА ВО КОЈА СЕ ВЉУБИЛ БРЕД ПИТ? Помлада е 25 години и не се раздвојуваат! Оваа работа е шок!

Холивудскиот заводник Бред Пит (55) се’ повеќе во јавноста се појавува со актерката и уметничка Алиа Шокат (30), поради што светските медиуми веќе некое време евидентираат како се дружат. Тие последен пат беа видени во текот на викендот во уметничка галерија на изложба, на која заедно отишле. „Благодарам Бред што …

Повеќе »

(ФОТО) ФАТЕНИ – БРЕД ПИТ СЕ’ ПОЧЕСТО ВО ЈАВНОСТ СЕ ПОЈАВУВА СО ОВАА ГЛУМИЦА: Чиста спротивност на Ангелина а се „шушка“ дека му е девојка!

Откако се разведе од Анџелина Џоли (44), Бред Пит (55) беше поврзуван со многу жени, а последна во серијата беше духовниот советник Сет Хари Калсон. Сепак,од неодамна актерот се’ повеќе, на истите настани, се појавува како и неговата помалку позната колешка Алија Шокат (30). Ова е актерка со која Бред …

Повеќе »

(ФОТО) БРЕД ПИТ ИМА НОВА ДЕВОЈКА која е духовен учител:Го добил ли глумецот тоа што го бара после разводот од Џоли?

Бред Пит (55) има нова девојка која не е од светот на шоу бизнисот, пренесуаат странските медиуми. Холивудскиот „шмекер“ впловил во романса со американската дизајнерка на накит и духовен учител, односно гуру, Сат Хари Калс (44), пишува Daily Mail. Откако му се припишуваа многу врски меѓу кои и онаа со …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) Верувале или не – Пејачката го оставила најзгодниот маж на светот поради жена: Папараците ја фотографирале измамата!

Мајли никогаш не била добра во улогата на сопруга, но затоа е брилијантна во улогата на скандал мајстор Мајли Сајрус (26) и нејзиниот сопруг Лиам Хемсворт (29) се разведоа после само седум месеци брак. Пејачката во саботата објави дека двајцата се разделиле за „да се фокусираат на себе и на …

Повеќе »

(ФОТО) Клинт Иствуд е во врска со 65. години помлада девојка:Ја завел бившата на Мик Џегер!

Глумецот Клинт Иствуд има 88. години, а неговата нова девојка 23. Светските медиуми се распишувале дека легендарниот Иствуд е виден со 23. годишната манекенка Нор Алфалах која се родила кога тој имал 65. години и една внука. Нор и Клинт се видени во почетокот на оваа недела, а наводно манекенката …

Повеќе »

(ФОТО) После сите трагедии Кијану Ривс повторно љуби: Не, не е Хали Бери!

Глумецот Кијану Ривс ги навикнал обожавателите својот приватен живот да го држи далеку од очите на јавноста, но фотографиите со непознатата бринета не можеле да и избегаат на јавноста. Имено, папараците го фотографирале Кијану Ривс на улиците на Беверли Хилс со непозната жена. Парот се однесувал едноставно и скромно. Моментот …

Повеќе »