Tag Archives: тајна врска

(ФОТО) КРИС Еванс (41) има нова љубов во животот. Имено, тој повеќе од една година е во врска со португалската актерка Алба Баптиста

Тие се вљубени и Крис никогаш не бил посреќен. Неговото семејство и пријателите ја обожаваат – изјавил за People извор близок на актерот. Алба (25) глумеше во филмот „Mrs. Harris Goes to Paris“, а минатата година ја доби наградата Shooting Star на Берлинскиот филмски фестивал. Оваа недела, Еванс беше прогласен …

Повеќе »

(ФОТО) Селена Гомез во тајна врска со Крис Еванс – по јавното признавање дека е заљубена во него!

Светските медиуми зујат за наводната тајна љубовна врска на Селена Гомез со актерот Крис Еванс, и тоа шест години откако таа јавно проговори за своите симпатии кон него. Имено, по врската со Викенд, Селена не беше поврзана со ниту еден маж освен постојаната врска со Застин Бибер, меѓутоа, како што …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) Победникот на Евросонг – Дамиано Давид ги прекинал озборувањата: Открил која му е девојка!

После 4 години врска, пејачот ја обелоденил својата четиригодишна врска… Лоши вести за сите фанови на Манескин а особено за Дамиано Давид. Фронтменот на рок-групата, всушност, последните денови се најде во центарот на озборувања. Се чини дека пејачот реши да излезе во јавноста со својата врска. Еве која е среќничката …

Повеќе »

(ФОТО) ПРЕДАВСТВО ВО ВРЕМЕ НА ЗАКЛУЧУВАЊЕ ОД КОРОНА ВИРУС – Додека била во породилиште дечкото побегнал со нејзината мајка

Новопечената мајка Џес Елдриџ се вратила од болницата со своето бебе и открила дека нејзиното момче побегнало заедно со нејзината мајка. Џес (24) била предадена од партнерот Рајан Шелтон (29). Додека била бремена, тие, во заклучувањето, живееле заедно со нејзината мајка Џорџина и нејзиниот сопруг Ерик. Бидејќи голем број епидемиолошки …

Повеќе »

(ФОТО) Тајната ќерка на Владимир Путин: Мајка и е милионерка а била чистачка!

Приватниот живот на рускиот претседател Владимир Путин е строго чувана тајна, што дополнително ја интригира јавноста. Затоа, не е премногу изненадувачка веста, што се појави во медиумите, дека Путин наводно има ќерка со чистачка која станала милионер и сопственик на ноќен клуб познат по „еротски настапи“. Девојката е родена во …

Повеќе »

Бомба од Италија! Златан Ибрахимовиќ ја измамува жената со „најубавата новинарка на светот“!

Според италијанското списание „Chi“, за што известувале многу светски медиуми, оженетиот шведски фудбалер, Златан Ибрахимовиќ (38), наводно, во текот на летото се зближил со италијанската телевизискиска водителка, Дилета Леота (29),на „стриминг“ платформата DAZN. Фудбалерот и презентерката, наводно, неодамна биле видена во ресторан во Сардинија, каде Леота го славела својот 29-ти …

Повеќе »

(ФОТО) Пронајдена фотографијата која ја потврдува тајната врска, во младоста, помеѓу Лепа Брена и Горан Бреговиќ!

Љубовта за која се шпекулираше со години, особено во осумдесеттите години, е онаа меѓу Лепа Брена и Горан Бреговиќ. Сите знаеја дека меѓу нив има хемија и дека нешто се случува, но никој немаше докази. Многумина тврдеа дека меѓу нив имало тајна врска. Медиумите ги наполнија колоните на весниците со …

Повеќе »

ПОТПОЛНО НЕОЧЕКУВАНО: Ангелина Џоли се мажи!

Триото Ангелина Џоли – Бред Пит – Џенифер Анистон, како и сите детали од нивниот живот, не престануваат да ја интригираат јавноста. Откако неодамна најголемиот дел од вниманието го украде Бред и неговата, прва, поранешна сопруга Џенифер Анистон и нивната љубов, која се разгоре, според извештаите на светските медиуми, Ангелина …

Повеќе »

(ФОТО) СЕ’ ПОГЛАСНИ СЕ ШУШКАЊАТА дека Адел после разводот го љуби бившиот дечко на Наоми Кембел

Според пишувањето на британските медиуми, една од најдобрите пејачи на денешницата, 31. годишната Адел е повторно среќна и за вљубена, а среќата ја нашла во прегратката на 37. годишниот рапер Скепте, со кој се дружи последните неколку недели. „Адел и Скепте поминаа многу време заедно откако им се распаднаа нивните …

Повеќе »