(ВИДЕО+ФОТО) Бебето Сантиаго: Малечкото бомбонче го украло вниманието од мама Ева Лонгорија во костум за капење

Ева Лонгорија овие денови максимално ужива со синчето Сантиаго во капење и сончање. Глумицата на Инстаграм објавила фотогарфии од базен во црн едноделен костум но вниманието го привлекло нејзиното синче.
За уживањето на базенот Ева Лонгорија и нејзиното шестмесечно синче Сантиаго го облекла во син костум со мотив на рипчиња од брендот Mott50. Грижливата мајка своето бебе од сончевите зраци го заштитила со сино шеширче украсено со црвено-бело-сина лента.


View this post on Instagram

Sun’s out! 🌞 Thank you Raquel for my @allec bathing suit!! #AlwaysRaiseTheArmForBathingSuitPics 😉


A post shared by Eva Longoria Baston (@evalongoria) on


Ева пак влетала во црн едноделен костум без прерамки на брендот Allec кој околу струкот има појас за дополнително нагласување на фигурата. Ниту 43. годишната глумица не излегла на сонце без покривало за главата, а се одлучила за дамски шешир со широк обод во беж боја украсен со сина дебела лента, а очите дополнително ги заштитила со очила за сонце.

„Спремни за капење во базен“, напишала глумицата покрај оваа фотографија.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Сеќавање: две години без нашиот истакнат поет, преведувач и професор Драги Михајловски

Драги Михајловски е роден на 16 октомври 1951 година во Битола, каде го поминал и …