15 свадбени фотографии кои не можеле да бидат „фатени“ во подобро време – Ова е генијално!

Доколку овие слики, случајно, останаа заробени во семејните албуми на овие луѓе, светот немаше да знае што ќе пропушти! Уживајте! 😂
©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Откриена е годишната заработувачка на принцот Вилијам по преземањето на новата титула

Принцот Вилијам добил неверојатни 23,6 милиони фунти приход од неговиот имот во Војводството Корнвол во …