(ВИДЕО) Надзорната камера „уловила“ сцена како од комедија, погледнете внимателно што прави овој човек!

На социјалните мрежи кружи видео од надзорна камера која снимила неверојатна сцена на улица. Еден човек одел по улицата и намерно минал под жолтата лента, а потоа згазнал право во свежиот бетон. Но, тоа не е се што се случило…
После ова сигурно ќе биде повнимателен. 😅


Фото: Принтскрин/Reddit

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Најточниот и најдеталниот летен хороскоп е пред вас: Проверете што го чека вашиот знак во следните 3 месеци

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации …