Tag Archives: маж

(ВИДЕО) Овој маж има и сопруга и љубовница – Вака изгледа нивната врска!

Ларон Армстед е човек кој има жена и девојка. Тој и неговата сопруга Џенифер имаат пет деца, а кај нив пред неколку години се пресели и девојката на Ларон, Амиа. Парот тврди дека тоа не ги става во непријатна ситуација и дека нивните деца по некое време ја прифатиле Амиа, …

Повеќе »

20. работи кои ги прави само мажот кој искрено ве сака

Некои знаци на вистинска љубов се многу суптилни, но затоа постојат јасни и гласни со кои можете веднаш да видите кои се намерите на вашиот маж. Овие 20 работи ќе ги направи само човек кој искрено ве сака. 1. Тој внимателно ве слуша кога половина час драматично го објаснувате конфликтот …

Повеќе »

Маж (33) во Хрватска починал после вакцинирање со АстраЗенека – почнува истрага!

Маж во Хрватска починал 12. дена откако бил вакциниран со АстраЗенец, поради што Хрватската агенција за лекови (ХАЛМЕД) започна истрага. Како што дознава Индекс.хр, починатиот човек е од Сисак и починал утрово во загрепскиот КБЦ Ребро. Тој бил вакциниран во Сисак, а сè уште не е познато дали станува збор …

Повеќе »

(ВИДЕО) СНИМКА КОЈА ГИ ЗБЕСНЕЛА ЧЕСИТЕ: Полиција го соборила таткото на земја бидејќи немал МАСКА – детето плачело неутешно!

Полицијата во чешкиот град Ухерско Храдиште соборила човек на земја пред дете, според локалните медиуми, бидејќи тој не носел маска. Исто така, како што изјавиле, тој одбил да ги покаже документите, и се обидел да избега од полицијата. Чехот шетал со детето кога полицијата го опоменала бидејќи не ги почитувал …

Повеќе »

(ФОТО) СЕ ПЛАШЕЛ ОД РЕАКЦИЈА – Маж споделил „годишна рецензија“ за сопругата: Ја оценувал и нејзината активност во креветот!

Тој го искористи извештајот, на шега, за да ги посочи нејзините вештини за решавање конфликти и неподготвеноста да прифати критики, означувајќи ги како „кои имаат потреба од подобрување“ Мажот го сподели „годишниот преглед“ на неговата сопруга во кој ги оценил нејзините достигнувања како домаќинка. Тој во извештајот вклучил сè, од …

Повеќе »

(ВИДЕО) ЖЕНА ПРЕТЕПАЛА МАЖ ОД 240. КИЛОГРАМИ: За овој бизарен ММА меч зборува цел свет!

Веројатно најбизарната ММА борба во историјата е видена во Русија. На настанот „Our Bisiness” силите ги одмериле познатиот јутјубер Григориј Шистјаков и професионалната ММА борачка Дарина Мазџук. Верувале или не, 240-килограм тешкиот Чистјаков го извлекол подебелиот крај против 177. килограми полесната противничка. Русинката, која неодамна заплови во професионални води, му …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) Пред неколку месеци живеел во приколка без вода а сега купил куќа, во готово, за 320. илјади долари

Маж од Ајдахо, кој стана вирален поради предизвик на „ТикТок“, купил куќа за 320.000 американски долари – за готовина, иако претходно оваа година живееше во приколка без вода. Нејтан Аподака започна предизвик на „ТикТок“ пред неколку месеци. Неговото видео, на кое беше поставена песната Fleetwood Maca Dreams, го погледнале десетици …

Повеќе »

(ФОТО) 27. годишна пејачка признала: „Уште сум девица – поради тоа ме исмејуваа!“

Али Брок, 27-годишна пејачка и член на женската-група Fifth Harmony, во своите мемоари открила дека сè уште не спиела со маж и дека сака да почека до бракот. Али за тоа зборувала во нејзините мемоари кои наскоро ќе бидат објавени „Наоѓање на хармонијата“. “Го ставив тоа во мојата книга и …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) И’ ТОА Е МОЖНО: Маж кој бил жена родил син на жена која била маж

Тие не ја кријат својата среќа поради приновата Дана Султана, трансродова манекенка од Колумбија, родена како маж, и нејзиниот трансродов партнер Естебан Ландрау станале родители. View this post on Instagram #40semanas #transpregnancy @f3f1to A post shared by Ðanna Sultana (@dannasultana) on Jul 16, 2020 at 4:15pm PDT Имено, во средината …

Повеќе »