(ВИДЕО+ФОТО) Верувале или не – Пејачката го оставила најзгодниот маж на светот поради жена: Папараците ја фотографирале измамата!

Мајли никогаш не била добра во улогата на сопруга, но затоа е брилијантна во улогата на скандал мајстор
Мајли Сајрус (26) и нејзиниот сопруг Лиам Хемсворт (29) се разведоа после само седум месеци брак.

Пејачката во саботата објави дека двајцата се разделиле за „да се фокусираат на себе и на нивните кариери“.
Во прилог на ова тврдење, Мајли беше видена како ја бакнува поранешната сопруга на Броди Џенер, Кејтлин Картер, за време на заедничкиот одмор на езерото Комо во Италија.


Мајли и Лиам се венчаа во тајна церемонија на 23. декември 2018. година, во присуство на нивните блиски роднини.
Пејачката, која и понатаму се изјаснува како пансексуалец, даде интервју минатиот месец во кое се наведува дека нејзиниот брак го смета за „збунувачки, комплексен и модерен“, инсистирајќи на тоа дека таа сè уште е „многу сексуално привлечена од жените“ и дека таа „не одговара“ во стереотипот на сопругата “.


View this post on Instagram

ROCK THE BOAT ❤️ 🇮🇹 ❤️🇮🇹

A post shared by Miley Cyrus (@mileycyrus) on

Двојката се забавувал и раскинувал од 2010 година за да се венчаат минатата година. Во време на уште еден напад на искреност, пејачката признала дека не планира да му роди деца на својот сопруг.

Добро информиран извор вели дека парот имал „расправии“ скоро три месеци. Како и, дека тие се обиделе да го зачуваат бракот, но не успеале.

Мајли потоа заминала на моминско патување во Капри, каде што папараците го фотографирале нејзиниот бакнеж со блогерката Кејтлин Картер (30), која се развела пред една недела од сопругот Броди Џенер, синот на Брус Џенер (семејство Кардашијан).

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Сеќавање: две години без нашиот истакнат поет, преведувач и професор Драги Михајловски

Драги Михајловски е роден на 16 октомври 1951 година во Битола, каде го поминал и …