(ВИДЕО+ФОТО) Ирина Шајк позирала топлес и ги оставила фановите без здив

ИРИНА ШАЈК ги воодушеви обожавателите со фотографии и видеа на кои позира скоро целосно гола.
На серијата фотографии што ги објави вчера на Инстаграм, имаше и такви на кои ги покрива градите само со рацете.


На други фотографии, 35-годишната манекенка заводливо гледа во камерата, исто како и на видеото што исто така го сподели со своите скоро 15. милиони следбеници.


 

View this post on Instagram

 


A post shared by irinashayk (@irinashayk)


„Wowwiii“, ги коментирала нејзините фотографии Џиџи Хадид. Сопругата на Брус Вилис, Ема Хеминг ги коментирала фотографиите со емотикон на офан, а и многу други биле полни со комплименти за моделот.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by irinashayk (@irinashayk)

Шајк, која старателството над својата ќерка Леа го дели со нејзиниот поранешен, актерот Бредли Купер, честопати остава малку на фантазијата на обожавателите со фотографии на Инстаграм, а секоја објава ја лајкнуваат најмалку неколку стотици илјади луѓе.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by irinashayk (@irinashayk)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by irinashayk (@irinashayk)

Фото: Принтскрин/Instagram

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Читаме боса нова со „Акварела“ квартет

„Литература.мк“ во партнерство со радиото „Џез ФМ“ организираат низа музички настани во новото Café Literatura …