Tag Archives: ирина шајк

(ФОТО) Најатрактивната жена на светот во топлес и танги!

Атрактивната Русинка на Инстаграм сподели фотографија од ново снимање на кое позира на плажа само во жолти танги и сандали со високи потпетици. За да не открие премногу, нејзините голите гради ги покрила со рацете. Манекенката Ирина Шајк (35) позирала топлес и повторно покажала зошто е наречена најсексапилна жена на …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) Ирина Шајк позирала топлес и ги оставила фановите без здив

ИРИНА ШАЈК ги воодушеви обожавателите со фотографии и видеа на кои позира скоро целосно гола. На серијата фотографии што ги објави вчера на Инстаграм, имаше и такви на кои ги покрива градите само со рацете. На други фотографии, 35-годишната манекенка заводливо гледа во камерата, исто како и на видеото што …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) Ирина Шајк повторно шокира – во проѕирна креација го покажала совршеното тело

Фотографиите кои настанале при подготовка за виртуелна модна ревија Несекојдневна креација која со широки и тесни ленти ги прекрива интимните делови на манекенката. Ирина Шајк ги почести фановите на Инстаграм со фотографија на која позира во несекојдневна проѕирна креација која го оцртува нејзиното совршено тело.   View this post on …

Повеќе »

(ФОТО) ИСКРЕНО ПРИЗНАНИЕ ЗА ЖИВОТНАТА ТРАУМА – Ирина Шајк: Кога имав 6. години ми држеа пиштол на главата

Познатата манекенка Ирина Шајк обично не споделува премногу детали за нејзината приватност, а во една прилика ја открила големата траума низ која поминала. Таа сподели и еден од шокантните настани за време на бурните 90-ти, кои ја обележаа на одреден начин. „Кога имав шест години, бевме ограбени. Ја отворив вратата …

Повеќе »

(ФОТО) Ирина Шајк и Бредли Купер се повторно заедно!?

Американскиот актер Бредли Купер (45) и руската манекенка Ирина Шајк (35) биле фотографирани заедно во Њујорк, а се повеќе има гласини за нивно помирување. По бурните две години шпекулации за тоа зошто Бредли и Ирина раскинале, поранешниот пар бил е виден повторно заедно. Bradley Cooper and Irina Shayk are spotted …

Повеќе »

(ФОТО) ПРЕД ОБЈЕКТИВОТ НА СЛАВЕН ФОТОГРАФ – Се’ за уметност: Ирина Шајк повторно гола!

Атрактивната Ирина Шајк, која се прослави со позирање во костими за капење и изгради одлична кариера во светот на модата на сметка на своето беспрекорно тело, на својот профил на Инстаграм објавила две фотографии на кои позира целосно гола, а нејзините објави, погодувате, предизвикаа воодушевени реакции од бројните обожаватели. Станува …

Повеќе »

(ФОТО) Ирина Шајк ВО КУЌАТА НА ВЕРСАЧЕ позирала гола за „Вог“: Ги покрила само интимните делови

Атрактивната руска манекенка Ирина Шајк позирала гола за списанието Вог, покривајќи ги своите интимни делови од телото со керамички плочки. Оваа необична фотосесија со Шајк е снимена во градината на Донатела Версаче во Милано. „Многу сум среќна што бев во една многу посебна куќа на Версаче во Милано“, рекла Шајк …

Повеќе »

(ФОТО) Ирина Шајк повторно има генијален стајлинг: Ефектен фустан споила со тренди јакна која морате да ја имате во орманот

Познатата манекенка Ирина Шајк е целосно посветена на својата мала наследничка Леи Де Сеин од врската со нејзиниот поранешен партнер, актерот Бредли Купер. Убавата Русинка работи напорно, па секој слободен момент се обидува да го помине со својата ќерка, а двете имаат омилена дневна рутина – прошетка до паркот. Ирина …

Повеќе »

(ВИДЕО) ЧОВЕКОТ ШТО ГИ ПОВРЗАЛ КРИСТИАНО И ИРИНА ШАЈК ТВРДИ:„Роналдо сака помлади мажи, жените му се параван!“

Фудбалерот Роналдо ги полуде жените ширум светот со својот изглед, а важи за еден од најпосакуваните мажи. Иако тој е во долга врска со Џорџина Родригез, неодамна, во странските медиуми, се појавија информации кои откриваат дека познатиот фудбалер наводно сака помлади мажи. Петр Листерман, сопственик на ВИП агенција за спојување …

Повеќе »