(ВИДЕО) ТОЈ ЛУД СВЕТ – ДЕВОЈКА НА УЛИЦА СИ ЈА НУДИ НЕВИНОСТА: Кога ќе слушнете за што сака да тргува, ќе ви се слоши, а таа вели: „Слободно снимајте ме, не се срамам!

Ако сте слушнале за порториканскиот рапер Bad Bunny (Лош Зајак), тогаш знаете дека тој објави дека оди на турнеја. Илјадници негови обожаватели на секој начин се обидуваат да дојдат до билети.
Во тоа име, 18-годишна девојка излегла на улица и очигледно сосема сериозно ја понудила својата невиност на секој што ќе и дозволи да го види и слуша во живо нејзиниот омилен изведувач.
Нејзината понуда на мобилен телефон ја забележал маж од Гвајакил во Еквадор, кому девојката за време на краток разговор му објаснила дека се одлучила на тој потег бидејќи нејзините родители не сакаат да го исполнат нејзиното барање.
This image has an empty alt attribute; its file name is devojka-nudi-nevinost.jpg
„Подготвена сум на сè, јас сум голем фан на Bad Bunny. Сакам мој билет веднаш до сцената и сакам да го запознаам подоцна“, рекла таа и ладнокрвно одбрусила дека мрази да работи за да сама си ги обвозможи парите за билетот.
„И, да, навистина сум девица. И, не, не ми пречи да ме снимаш. Не ми е гајле, не се срамам”, му рекла девојката на својот соговорник и го прашала дали сака тој да биде тој што ќе и ја одземе невиноста.
Турнејата на Bad Bunny започнува со концерт во Орландо на почетокот на август, а во Еквадор ќе пристигне во средината на ноември.

@justiciaecuador Una joven de #Guayaquil vende su virginidad por una entrada al concierto del reguetonero #BadBunny. #Guayas #Ecuador ♬ sonido original – JusticiaEcuador


Фото: Принтскрин/TikTok

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

НАЈГОЛЕМИ МАНИПУЛАТОРИ НА ХОРОСКОПОТ: 3 знаци кои можат да ве измамат без да сфатите

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации …