(ВИДЕО) Нов трејлер за „No Time to Die“: Дали новиот филм за Бонд ќе промени се?

Продуцентите на најновото, 25. продолжување на филмот за Џемс Бонд – „No Time to Die“ ги искористиле своите 30. секунди на финалето на „Супер Боул“ за да најават што не очекува во април...
Клипот од 30. секунди ветува дека 25. Бонд филм „No Time to Die“ ќе смени сè што знаеме за тајниот агент.


Во „No Time to Die“ Бонд ужива во своето пензионирање на Јамајка, сè додека неговиот стар ЦИА пријател, Феликс Леитер, не му побара помош.
Премиерата на филмот е закажана за април оваа година.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Строга диета со која за 13 дена ќе се подготвите за одмор – Може да „истопите“ од 9 до 13 кг!

Данската диета е ригорозна програма која трае 13. дена и доколку сакате да ја спроведете, …