(ВИДЕО) НА ЦРВЕНИОТ ТЕПИХ – Читач од усни открил што му рекла Кејт на Вилијам пред да го удри по задникот

Откако Кејт Мидлтон го плеснала принцот Вилијам по задникот на црвениот тепих за време на доделувањето на наградите БАФТА, читач од усни Џереми Фримен се огласил и открил што Кејт му зборувала на својот сопруг во тој момент.
На снимката се гледа дека Кејт прво гледа да види што се случува зад нив.
„Како го пропушти тоа?“, рекла Кејт потоа.

View this post on Instagram

A post shared by Vogue (@voguemagazine)


Вилијам и одговорил: „Што?“, а Кејт одговорила: „Престани да игнорираш“. Џереми нема поим на кого се однесува.
„Кого игнорирам?“. Ја прашал Вилијам пред таа да го удри по задникот. Исто така, луѓето забележале како Кејт се обидела да го фати за рака на Вилијам за време на прошетката на црвениот тепих, но тој ја повлекол.


Фото: Принтскрин/Instagram

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Премиера на детскиот филм „Луси гангстерката“

Денес, со почеток во 16:00 часот во Центарот за култура „Кочо Рацин“ во Кичево премиерно …