Tag Archives: црвен тепих

(ФОТО) ПРЕД ПРЕМИЕРАТА – Инцидент во Кан: Том Хенкс викал на црвениот тепих

Актерот мавтал со рацете и покажувал со прст кон непознат помлад маж Актерот Том Хенкс (66) доживеач мал инцидент во вторникот пред премиерата на неговиот нов филм „Asteroid City“ на Канскиот филмски фестивал. Фрустриран и лут Оскаровецот бил на црвениот тепих со сопругата Рита Вилсон (66) кога влегол во жестока …

Повеќе »

(ВИДЕО) НА ЦРВЕНИОТ ТЕПИХ – Читач од усни открил што му рекла Кејт на Вилијам пред да го удри по задникот

Откако Кејт Мидлтон го плеснала принцот Вилијам по задникот на црвениот тепих за време на доделувањето на наградите БАФТА, читач од усни Џереми Фримен се огласил и открил што Кејт му зборувала на својот сопруг во тој момент. На снимката се гледа дека Кејт прво гледа да види што се …

Повеќе »

(ФОТО) НЕ ПОЧЕСТИЈА СО ГОЛОТИЈА НА ЦРВЕНИОТ ТЕПИХ: Познатите дами ја одбележаа годината со ХРАБРИ ИЗДАНИЈА! Ова се најбезобразните Фустани за 2022 година

Факт е дека многу познати дами не се двоумат да облечат нешто што ќе привлече внимание. Па со самото тоа, фустан кој ќе покрие само одредени делови од телото, па дури ниту тоа, е вистинскиот избор во кој ќе се појават. Ви ги претставуваме топ 10-те „голи“ фустани по наш …

Повеќе »

(ВИДЕО) Се појавила снимка од АМАЛ КЛУНИ како се подготвува за црвениот тепих и сите останале шокирани кога го виделе НЕЈЗИНОТО ЛИЦЕ од блиску: „Премногу шминка, а ова под очите… АМА, НЕ, НИКАКО!“

Познатата адвокатка и една од најубавите жени на светот, Амал Клуни, исто така е ѕвезда на социјалните мрежи, а видеата со неа во главната улога се проследени со широк спектар на коментари – од љубов до омраза. Во последните месеци Амал Клуни го придружуваше својот сопруг Џорџ Клуни на промоциите …

Повеќе »

(ФОТО) Каква елеганција – нејзиниот фустан е олицетворение на чиста елеганција

И додека на црвениот тепих веќе подолго време доминира кичот, оваа актерка сепак покажа дека скромноста и елеганцијата немаат цена. View this post on Instagram A post shared by Just Jared (@justjared) На премиерата на филмот She Said во Лондон, Кери Малиган била вистинско освежување на црвениот тепих. Оваа британска …

Повеќе »

(ФОТО) Вешто го криела трудничкиот стомак: Блејк Лајвли го чека четвртото дете

Американската актерка Блејк Лајвли ја изненадила јавноста кога се појавила со труднички стомак на самитот на Форбс „Силни жени“ во Њујорк. Иако нејзиниот сопруг Рајан Рејнолдс и таа вешто ја криеле оваа информација од очите на јавноста, дојде моментот кога таа мораше да излезе пред светлата на рефлекторите, а потоа …

Повеќе »

(ФОТО) Каква средба на црвениот тепих: Амал и Џулија ѕвезди на вечерта, Џорџ во позадина

Кога се сретнале на црвениот тепих, не ги криеле емоциите и видно се израдувале една на друга. Синоќа во Лондон се одржа премиерата на филмот Ticket to Paradise, а актерот Џорџ Клуни блесна во друштво на сопругата Амал и колешката Џулија Робертс. Џорџ и Јулија се ѕвездите на оваа романтична …

Повеќе »

(ФОТО) И’ СЛАВНИТЕ СЕ СООЧУВААТ СО ГАБИЧНИ ИНФЕКЦИИ: Холивудска ѕвезда ХРАБРО прошетала по црвениот тепих и покажала дека е ЧОВЕК!

Суви и испукани потпетици, жолти стапала, оштетени нокти, габичките се проблеми со кои се соочуваат многу луѓе, а борбата против кои8 може да биде многу заморна и долготрајна. Сепак, повеќето луѓе се обидуваат да го поправат тоа, или сами или со помош на педикир. Понекогаш забораваме или немаме време да …

Повеќе »

(ФОТО) Дали и понатаму ви е секси: Бред Пит прошетал по здолниште на црвениот тепих!

Бред Пит прошетал по здолниште по црвениот тепих во Берлин, на проекцијата на неговиот нов филм, Bullet train.Носел здолниште до колена и сако во иста боја, како и розова кошула. Необичниот аутфит го надополнил со чизми и очила.Здолништето на Пит открило и некои од неговите тетоважи на нозете – лице …

Повеќе »