(ВИДЕО) На бодибилдерката во теретана и рекле да се покрие, но неа не И Е ГАЈЛЕ: Ги замолчила хејтерите Со ЕДЕН потег

На жените им е навистина тешко во теретана. Некои се несигурни во врска со вишокот килограми што сакаат да ги изгубат, додека на други им е непријатно кога мажите гледаат во долниот дел. Бодибилдерката Кериган Пајк има уште еден проблем.
Таа на Тикток се пожалила дека и пришле за време на нејзината вообичаена сесија во теретана и побарале да се покрие, односно да се облече, бидејќи нејзиниот изглед им го одвлекувал вниманието на другите вежбачи.
Кериган, се разбира, не гледала никаков проблем во нејзиното вежбање со спортски градник, како и милиони жени кои на овој начин се грижат за своето тело.
На видеото на својот профил на Тикток, бодибилдерката го соблекла дуксерот и ги покажала впечатливите раце, притоа велејќи дека не и е грижа што некој ќе и каже и дека ќе се облекува како што сака.

@keriganpike I do want I want #gymtok #fittok #offseason #BA #gymfit @Darc Sport ♬ original sound – EX7STENCE™


Фото: Принтскрин/TikTok

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Хороскоп за утре за сите хороскопски знаци: Прочитајте што нè советуваат ѕвездите за утре 01.03.2024 во врска со работата, љубовта и здравјето

Овен Работа: Фокусот на овој последен работен ден за Овенот треба да биде на деталите …