(ВИДЕО) Лепа Брена се потсетила како пред 26. години изгледала како невеста!

Во последно време Лепа Брена е многу емотивна, можеби поради проблемите со снаите. Но, како и да е носталгично се присетила на денот кога била невеста во венчаница и му го кажала судбоносното „ДА“ на својот Боба.
Свадбата се случила на 7.ми декември далечната 1991. или пред цели 26. години.
На својот Инстаграм Брена објави фотографија од насловна страница на магазин каде позираат со Боба како младенци.

7.12.1991 Bgd🥂🌹🙏


A post shared by Zivojinovic Fahreta (@lepabrenaa) on


Но, и видео од моментот кога и официјално стапуваат во брак и ги ставаа своите потписи во книгата на венчаните.
Погледнете:

Moje sudbonosno vencanje 😍7. Dec 1991


A post shared by Zivojinovic Fahreta (@lepabrenaa) on

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Сеќавање: На денешен ден пред 5 години почина еден од најголемите македонски филмски режисери и сценаристи Кирил Ценевски

Кирил Ценевски е роден во Крива Паланка на 28 јануари 1943 година. Тој беше истакнат …