(ВИДЕО+ФОТО) Остров на блуд: Секс,дрога, алкохол во неограничени количества за „смешна“ цена!

Една патничка агенција (Good Girls Company,Велика Британија) во својата понуда вклучила хедонистичко патување какво не се гледа секој ден. На едно место се проститутки, алкохол и дрога.
Агенцијата ветува дека сите оние кои на 24. ноември ќе се упатат на колумбискиот остров, покрај градот Картагена, ќе можат три дена да уживаат во обилно количества дрога, бесплатен алкохол и неограничен секс со проститутките.
“Good Girls Company” вели дека нивните клиенти, скоро сигурно само мажи,во текот на одморот на колумбискиот остров ќе живеат „исполнет живот“ за каков и’ не сонувале и дека со дискреција ќе можат да ги исполнат своите најлуди фантазии, пишува Mirror.
„Шеесет проститутки ќе се грижат за 30. клиенти. Две девојки на клиентите ќе им бидат на располагање 24. часа на ден. Цената на патувањето вклучува појадок, ручек и вечер“ рекле од компанијата.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Хороскоп за утре за сите хороскопски знаци: Прочитајте што не советуваат ѕвездите за утре, 15.04.2024 година во врска со работата, љубовта и здравјето

Овен Работа: Работната енергија на високо ниво, ќе го претставува овој прв работен ден во …