(ВИДЕО+18) Џони Деп и Мерилин Менсон снимиле видео клип со оргии со напола помлади манекенки!

Џони Деп и Мерилин Менсон се долгогодишни пријатели, но ретко кој очекувал дека ќе снимат видео полн со сцени од оргии.
Станува збор за спотот за новата песна „Kill4Me” на Менсон во кој главната улога ја носи Џони Деп окружен со разголени, многу помлади манекенки.
Сценариото за видеото го осмислил Менсон, а судејќи според неговите зборови, Деп немало потреба долго да го убедува за снимање.
„Не треба да разговараме за да се разбереме. И двајцата само мрмориме и речениците ги завршуваме со гестикулација“ рекол Менсон и додал дека поради пријателството, сцените со оргија не им биле тешка задача.
Видеото за неколку дена има забележано скоро 2,5 милиони прегледи.
Каков е крајниот резултат проверете во видеото:


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Строга диета со која за 13 дена ќе се подготвите за одмор – Може да „истопите“ од 9 до 13 кг!

Данската диета е ригорозна програма која трае 13. дена и доколку сакате да ја спроведете, …