Tag Archives: оргии

(ВИДЕО+ФОТО) Маргот Роби за сцената со оргија во новиот филм: „Се прашував дали можеме да ја покажеме“

Холивудската актерка Маргот Роби признала дека не е сигурна дали новиот филм „Babylon“ во кој глуми може да содржи такви експлицитни сцени со оргија, додека нејзиниот колега Бред Пит признал дека количината на голотија во филмот била шокантна, дури и за него. View this post on Instagram A post shared …

Повеќе »

(ФОТО) Селектор без влакна на јазикот: „Секс пред меч? Нормално“, „Оргиите не се идеални, но еј!“

Селекторот на шпанската репрезентација Луис Енрике одговарал на прашања на навивачите на Твитер за време на Светското првенство во Катар, а едно од нив било особено интересно, бидејќи се однесувало на забраната на играчите да имаат секс пред натпревар со друг тим. „Смешно е да им се забранува на играчите …

Повеќе »

(ФОТО) Забранет остров на оргии: „Секој знаеше што се случува таму“

Смарагдно зелена вода, густи шуми и стрмни карпи се единствените работи што на прв поглед го кријат островот Заноне во Италија. Сепак, ова навидум напуштено парче земја среде море, всушност крие мрачни тајни – оргии и криминал што го запрепастиле светот. „Ја гледате ли таа бела колонијална вила горе? Таму, …

Повеќе »

(ФОТО) КОРОНА ВИРУС ВО СПОРТОТ – Се појавиле снимки од оргии: Еве што прават ѕвездите на Премиершип додека во Англија владее корона

МОИСЕ КИАН (20) пред четири години со влегувањето во игра наместо Марио Манџукиќ влезе и во историјата на Јувентус и најсилните европски лиги. Тој го направи своето деби за Јуве како најмлад играч во историјата на еден од најголемите клубови во светот и првиот фудбалер роден во 2000-тите кој играше …

Повеќе »

(ВИДЕО) Бизарен перформанс: Ќерката на Мадона, Лоурдес Леон,во Мајами учествувала во симулација на оргии!

Ќерката на Мадона, Лоурдес Леон, учествувала во по малку бизарен перформанс во кој симулирала оргии на една модна ревија во Арт Базел, Мајами. Оваа 23-годишна ќерка на Мадона и нејзиниот поранешен партнер Карлос Леон, со кого беше во брак од 1995. до 1997. година, учествуваше на сцената „”Love Different 2020′ …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) НИШТО НЕ МОЖЕ ДА СЕ СКРИЕ: УНГАРСКИ ГРАДОНАЧАЛНИК снимен во оргии со проститутки!

Унгарскиот политичар Золт Боркаи се нашол во центарот на скандал кога биле објавени фотографии од него во друштво на неколку проститутки, а се појавиле и снимки од секс со една жена. Поточно, на еден блог започнале да се објавуваат статии за градоначалникот на унгарскиот град Ѓер и поранешниот претседател на …

Повеќе »

(ВИДЕО) НАЈРАЗВРАТЕН ФЕСТИВАЛ НА СВЕТОТ: На „секси островот“ секој маж на располагање ќе има по две ескорт дами

На последниот фестивал бил и малолетник кој шокирал со признанието:„Таму првпат имав секс, пиев и пробав дрога!“ Конзервативната јавност во САД е шокирана од веста дека новото издание на „најлудиот фестивал во светот“ наречен „Секс остров“ ќе се одржи на тајна локација во Невада. Досега, на Карибите се случија изданија на …

Повеќе »

Најлуди секс рекорди: Некои се навистина откачени

Некои од овие рекорди се навистина необични, додека други ги тестираат сите граници… Ако некогаш сте минале часови во секс -сеанса, сте се свртеле кон партнерката и во неверување сте коментирале колку сето тоа траело чувствувајќи се навистина посебно, овие рекорди ќе ве вратат во вистинска перспектива откривајќи верност, опсесија …

Повеќе »

(ФОТО) Алкохол во потоци: Заноне – забранет италијански остров на оргии и мрачни забави

Кадифен зелен дневник и 1.500 фотографии се доказ на декаденцијата и раскалашните забави кои траеле со денови… Смарагдно синило и напуштени пространства се вообичаени за напуштените италијански островчиња, но Заноне има тајна која малубројните ја знаат. Малечкиот вулкански остров во архипелагот на Понтинските острови во Тиренското море бил дом на …

Повеќе »