Tag Archives: мерилин менсон

(ФОТО) ПРЕД ЗАКОНОТ СЕ СИТЕ ИСТИ – Мерилин Менсон и се предал на полицијата

Музичарот Мерилин Менсон и се предал на полицијата откако била распишана потерница за апсење за напад врз снимателката, пишува Mirror Нападот врз снимателката се случил на неговиот концерт во август 2019. година. Тој е обвинет затоа што плукањето се смета за „неовластен физички контакт“. Жртвата не е повредена, но дел …

Повеќе »

(ФОТО) ЖЕНИТЕ ПОВЕЌЕ НЕ МОЛЧАТ – Познатата глумица открила ужасни детали од врската со контроверзниот пејач за кои досега молчела: Врската започнала кога таа имала 18., а тој 36. години!

Еван Рејчел Вуд на Инстаграм открила дека Мерилин Менсон ја злоставувал додека биле во врска. „Името на мојот насилник е Брајан Ворнер, попознат во светот како Мерилин Менсон“, ја започна таа својата објава на Инстаграм.   View this post on Instagram   A post shared by Evan Rachel Wood (@evanrachelwood) …

Повеќе »

(ВИДЕО+18) Џони Деп и Мерилин Менсон снимиле видео клип со оргии со напола помлади манекенки!

Џони Деп и Мерилин Менсон се долгогодишни пријатели, но ретко кој очекувал дека ќе снимат видео полн со сцени од оргии. Станува збор за спотот за новата песна „Kill4Me” на Менсон во кој главната улога ја носи Џони Деп окружен со разголени, многу помлади манекенки. Сценариото за видеото го осмислил …

Повеќе »