Tag Archives: ужива

(ВИДЕО+ФОТО) Беа „совршен пар“, потоа преку ноќ се’ се распадна: Како изгледа среќно разведена жена!

Бразилската манекенка Жизел Буншен и ѕвездата на американскиот фудбал Том Брејди минатата година ставија крај на својот 13-годишен брак, а одлуката била заедничка. Поранешните љубовници се огласија и на социјалните мрежи за формално раскинување на нивната емотивна врска. Одлуката не била лесна, а убавата Бразилка, како што многумина забележаа, блеска …

Повеќе »

(ФОТО) И’ на забава покрај базен Шерон Стоун изгледа фатално!

Актерката Шерон Стоун ужива во животот и го користи секој момент за малку радост. Ѕвездата на филмот „Ниски страсти“, блеска на црвениот тепих, воодушевува во секојдневните ситуации, но и ги радува своите обожаватели кога со нив споделува слики од своето секојдневие. Таа заедно со своите пријатели одлично се забавувала покрај …

Повеќе »

(ВИДЕО) Мачка влегла во детска одалка и си играла како бебе

ВИРАЛНО видео од мачка како влегува во детска одалка ги освоила симпатиите на корисниците на Редит. Видеото беше објавено на тој форум од сопственикот на мачката, кој објаснил: „Мојата мачка користи одалка повеќе од моето дете. Се вика Меп и го прави тоа сам… Дури и во 3. часот наутро“. …

Повеќе »

(ВИДЕО) Снимката од поплавениот Њујорк стана вирална, луѓето не веруваат што прави овој човек…

Вонредна состојба е прогласена и во Њујорк поради силниот дожд и поројните поплави, и додека властите ги молат луѓето да не ги напуштаат своите домови, а многумина мораа да бидат спасени од поројот, некои ја искористија бурата за забава. На Твитер се појави снимка од њујорчанец како лежи на душек …

Повеќе »

(ФОТО) ПСИХИЧКОТО ЗДРАВЈЕ НА ПРИНЦОТ ЧАРЛС Е НАРУШЕНО: Се вели дека престолонаследникот доживеал нервен слом поради ОВА! Но, тој се забавува, танцува и се смее…

На турбулентните настани во кралското семејство им нема крај Принцот Чарлс наводно доживеал нервен слом, а причината се принцот Хари и Меган Маркл. Според National Enquirer, 72-годишниот престолонаследник се обидувал на секој начин да ја задржи насмевката на лицето и да не и покаже на јавноста колку му е тешко. …

Повеќе »

(ВИДЕО) Мачка научила да вози скејтборд: Луѓето се воодушевени!

СОПСТВЕНИЦИТЕ на бел мачор по име Јети оставија скејтборд на подот. Мачката одеднаш скокна на скејтбордот и излетала од собата. Тој ги изненадила сопствениците со својот потег. „Дали тој самиот го стори тоа сега? – зачудено прашал сопственикот. @valleyhimalayansyeti is learning to skateboard before me😂🤦‍♀️ #catsoftiktok #fyp #skateboarding #viral #foryou …

Повеќе »

(ФОТО) Некогаш најсекси мажот на светот потполно се запуштил: ДиКаприо ужива на плажа и не се грижи за изгледот!

Сцената беше уште помалку привлечна поради панталоните што делумно му паднаа од половината… Можеби е ноември, но Леонардо ДиКаприо (45) не се откажува од омиленото летно поминување на времето. Славниот актер, кој утре ќе го прослави својот 46-ти роденден, поминал пријатно време дружејќи се на плажата во Малибу со својата …

Повеќе »

(ФОТО) Роналдо позирал гол со децата во када и ги воодушевил фановите:„Прекрасно семејство!“

Фудбалерот на Јувентус, Кристиано Роналдо, кој неколку пати е прогласен за најдобар фудбалер на светот, објавил слика од себе и четирите деца во када. Фотографијата на Кристиано Роналдо набргу станала хит на социјалните мрежи на кои славниот фудбалер го следат околу 200. милиони луѓе. Португалската суперѕвезда на фотографијата ужива во …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) Погледнете како изгледа луксузната вила во која живее Лепа Брена!

Лепа Брена во една емисија на српската ТВ ПРВА покажала како изгледа нејзината вила во Белград. Пејачката веќе неколку години со сопругот и синовите живее на белградска, „Бежанијска коса“, а нивниот луксузен дом вреди цело богатство. Вилата обилува со детали во беж и златни нијанси, а мебелот е во нежни …

Повеќе »