(ФОТО) Некогаш најсекси мажот на светот потполно се запуштил: ДиКаприо ужива на плажа и не се грижи за изгледот!

Сцената беше уште помалку привлечна поради панталоните што делумно му паднаа од половината…

Можеби е ноември, но Леонардо ДиКаприо (45) не се откажува од омиленото летно поминување на времето. Славниот актер, кој утре ќе го прослави својот 46-ти роденден, поминал пријатно време дружејќи се на плажата во Малибу со својата најдобар пријател Емил Хирш (35).Дека годините го стасале тој покажал кога се соблекол во гаќички за капење на плажа, па некогаш најсексапилниот актер на светот го покажал обемниот стомак. Сцената била уште помалку привлечна поради панталоните што делумно паднале од неговата половина, па задникот го видел светлото на денот.На актерите на плажата му се придружила група пријатели, вклучувајќи го и таткото на Леонард Џорџ ДиКаприо, но меѓу нив била и 22-годишната девојка на ДиКаприо, Камила Мороне (23) со која последен пат беше виден на плажа во август.


Леонардо ди Каприо и Камила Мороне

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

„Дванаесетте месеци“ – куклена претстава во Театарот за деца и младинци

Денес во Театарот за деца и младинци во Скопје, со почеток во 19:00 часот, најмладата …