Tag Archives: уапсена

(ВИДЕО) Повторно уапсена поранешна тинејџерска ѕвезда, се проценува нејзиното ментално здравје

Поранешната тинејџерска ѕвезда Аманда Бајнс повторно е уапсена од полицијата во Лос Анџелес. Се уште не се познати деталите за апсењето. Веќе подолго време е познато дека има проблеми со менталното здравје. Докторите пристигнале во полициската станица и ќе проценат дали на Аманада и треба дополнително лекување. Сведоците за американските …

Повеќе »

(ФОТО) УАПСЕНА ПОЗНАТАТА ХОЛИВУДСКА АКТЕРКА! Беше во центарот на скандал поради Новак Ѓоковиќ – го навредуваше, па јавно се извини

Сузан Сарандон била зад решетки поради учество на протест каде одржала говор пред апсењето, а се појавила и фотографија од нејзиното апсење. Холивудската актерка Сузан Сарандон се најде зад решетки како една од актерките кои протестираа во Капитол на државата Њујорк во Олбани. Протестот бил организиран за поддршка на покачувањето …

Повеќе »

Ѕвездата на Марвел уапсена за напад на жената: „Ќе си го исчистам името“

АКТОРОТ Џонатан Мајорс е уапсен откако наводно ја нападнал жената за време на семејна расправија. Њујоршката полиција објавила соопштение во кое се вели дека го привеле Мајорс откако добиле пријава за жена со полесни повреди која била пренесена во болница. Зборувајќи за The Hollywood Reporter, претставникот на актерот рекол: „Тој …

Повеќе »

(ВИДЕО) ЈА ПРИВЕЛА ПОЛИЦИЈА – Се појави видео: Позната спортистка пијана и спие на воланот, близнаците плачат на задното седиште…

Полицаец ја извлекол Хопе од автомобилот додека нејзините близнаци плачеле на задното седиште. Полицијата и ставила лисици на рацете, додека Хоуп продолжила да вели дека само дреме. Хопе Соло (41), поранешна ѕвезда на американскиот фудбал, била уапсена пред половина година на паркинг во Северна Каролина. Сега се појави видео од …

Повеќе »

(ФОТО) Заглавила во свеж бетон со украдено Mini и побегнала со детето и вискито

Во бегството таа ги земала само основните работи, меѓу кои имало и неотворено шише со алкохол. Во извештајот од Лејквуд, државата Вашингтон, на околу 40. километри од Сиетл, се вели дека жена украла Mini Cooper Countryman и набргу по кражбата заглавила во свеж бетон. Автомобилот бил заробен во мек материјал, …

Повеќе »

(ФОТО) 100-ГОДИШНА БАБА ИМАЛА НЕИСПОЛНА РОДЕНДЕНСКА ЖЕЛБА: Ја кажала најчудната работа, а на вратата веднаш се појавила ПОЛИЦИЈА!

Џин Бикетон, која наполнила 100. години, ја добила најголемата роденденска желба: да биде уапсена од полицијата. Цел живот чесно живеела и никогаш немала проблеми со законот. Џин отсекогаш се грижела за болните откако работела како медицинска сестра со децении, вклучително и во војската за време на Втората светска војна. Како …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) ПОСЛЕ 3. ГОДИНИ УАПСЕНА МАЌЕАТА ОД ПЕКОЛОТ: Платила за убиството на сопругот- милионер и неговите деца

„Маќеата од пеколот“ е уапсена по три години бегство под сомнение дека ги убила нејзиниот сопруг милионер и неговите деца, откако тој ја оставил поради наводна афера со нејзиниот посинок и колега. Беренис Аланис е уапсена во средата во хотел во мексиканското одморалиште Акапулко, пишува Daily Mail. Апсењето било извршено …

Повеќе »

(ВИДЕО) Луѓето гледале ВО ЖИВО што прави ѕвездата на филмови за возрасни со малите ДЕЦА во базенот и повикале полиција

Кајли Стрикленд е приведена поради срамен чин Ѕвездата на сајтот за возрасни OnlyFans е уапсена откако на две момчиња во базен им ги покажала голите гради и сето тоа го пренесувала во живо. Кајли Стрикленд (30) од САД е приведена откако шокираните гледачи повикале полиција откако ја виделе како ги …

Повеќе »

(ВИДЕО) Популарна пејачка е уапсена и осудена на две години затвор, а причината е НЕВЕРОЈАТНА!

Пејачката во видеото направила злосторство Шаима Ахмер, попозната како Шима, поради спотот за песната „I Have Issues“ е уапсена и ќе помине две години во затвор поради непримерен спот. Властите во Египет се одлучиле на ваков драстичен потег бидејќи сметаат дека видеото е неморално, поради секси сцените во кои пејачката …

Повеќе »