Tag Archives: субару

Погледнете со што верверица наполнила „Субару“

ПОДГОТОВКАТА за зима е во полн ек, а тоа важи и за животинскиот свет. Меѓу нив има особено вредни верверички, кои секоја година изненадуваат неколку возачи во Америка. Оваа година, сопственикот на Subaru Forester бил изненаден кога нашол ни помалку ни повеќе туку 558 ореви под хаубата. Сопственичката на Субару, …

Повеќе »

(ФОТО) Не ни знаел дека во гаражата има автомобил вреден 300.000 евра

Вистинскиот идентитет и вредноста на автомобилот биле откриени дури кога сопственикот се обидел да го продаде возилото и се обратил кај експерти за проценка. Еден човек во Австралија очигледно е роден под среќна sвезда. Тој одлучил да го продаде стариот прашлив „Субару“, кој веќе трипати ги сменил сопствениците. Тој се …

Повеќе »

(ФОТО) Во ваков автомобил минал стотици километри а потоа го запрела полиција

Полицаецот останал во шок откако го запрел уништениот Субару. Субару е едно од посигурните возила што ретко застанува. Тие нема да се предадат дури и по помали сообраќајни несреќи, а понекогаш возат дури и по голема несреќа. Ова најдобро го покажува фотографија објавена од полицијата во Монтана, САД. Имено, таму …

Повеќе »