Tag Archives: нова приказна

(ВИДЕО+ФОТО) ПОСЛЕ 18 ГОДИНИ – Доаѓа продолжението на култниот филм „Ѓаволот носи Прада“: Фановите најавуваат бојкот поради една работа!

Филмот „Ѓаволот носи Прада“ се појави во кината пред 18 години, а „Дизни“ конечно најави продолжение, со враќање на оригиналниот сценарист, како и некои членови на актерската екипа. Сепак, враќањето на Ен Хатавеј се уште не е најавено, поради што некои веќе повикуваат на бојкот. Variety објави дека Дизни повторно …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) ВО КИНАТА КОНЕЧНО ПРИСТИГНУВА „ПЕКОЛНИ УЛИЦИ 9“: Карди Би, Шарлиз Терон, Хелен Мирен рамо до рамо со Вин Дизел

Во деветтиот дел, Дом Торето ќе мора да се соочи со гревовите од своето минато, ако сака да ги спаси оние кои најмногу ги сака. Продолжението на американската франшиза „Пеколно улицо 9“ пристигнува во кината, а се надеваме наскоро и во нашите. Во ова продолжение, Дом Торето (Вин Дизел) ќе …

Повеќе »