Tag Archives: навреда

(ВИДЕО+ФОТО) Арнолд Шварценегер ја понижил и згрозил актерката: „Тој го направи тоа намерно, право во моето лице“

Британско-австралиската актерка Миријам Марголис тврди дека никогаш нема да го заборави непријатниот инцидент што ѝ го приредил Арнолд Шварценегер во 1990-тите. Имено, актерката која е најпозната по улогата на професорката Помона Спроут во филмовите за Хари Потер неодамна гостувала во подкастот „I’ve Got News For You“, кога раскажала анегдота од …

Повеќе »

(ФОТО) Јелена Карлеуша повторно прави скандали: Саша Поповиќ „ја навредил“ а таа одговорила на нејзин начин !

Саша Поповиќ сакал да ја изненади Јелена Карлеуша, меѓутоа, тоа не му успеало.Јелена Крлеуша на снимањето на „Ѕвездите на Гранд“ се појавила во „убиствена“ црна комбинација, закопчана од глава до петици, но многу бргу и го напуштила. Таа и Марија Шерифовиќ „лудо“ се забавувале во студиото заедно со Саша Поповиќ, …

Повеќе »