Бојан Јовановски во прво интервју по неколку години – „Не посакувам никому тоа што сум го прошол јас”

Облечен во негов препознатлив стил, покрај големиот медиумски интерес на македонските медиуми, Бојан Јовановски – Боки 13 ексклузивно своето прво интервју го даде токму пред објективот на Ексклузив. Животот зад решетки не е ни нималку лесен, тоа пред нашата камера го потвди лично и Бојан.

По ова неговово прво медиумско појавување, македонската јавност со нетрпение го очекува и големото интервју на Бојан Јовановски, кое ќе се случи во живо пред жешчките рефлектори на најгледаниот подкаст во Македонија на јутуберот Стефан Лазаров,  Бојан ни ги сподели првите очекувања за интервјуто кое ќе трае дури 5 часа.


Пред самиот крај на интервјуто едниот и единствен Боки13 ,кој е најголем синоним кога станва збор за шоу биз сцената не само во Македонија туку и целиот регион ги поздрави сите негови поддржувачи.


 

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

МЕТЕО НАЈАВА: За време на викендот, и тоа поради влијание на висински циклон повторно очекуваме врнежи, грмежи и невреме

Метео прогноза на Славчо Попоски: За време на викендот кој е пред нас, и тоа …