(ФОТО) Јелена Карлеуша повторно прави скандали: Саша Поповиќ „ја навредил“ а таа одговорила на нејзин начин !

Саша Поповиќ сакал да ја изненади Јелена Карлеуша, меѓутоа, тоа не му успеало.Јелена Крлеуша на снимањето на „Ѕвездите на Гранд“ се појавила во „убиствена“ црна комбинација, закопчана од глава до петици, но многу бргу и го напуштила.

Good girl 😇/Super yenge


A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on


Таа и Марија Шерифовиќ „лудо“ се забавувале во студиото заедно со Саша Поповиќ, кому не му било лесно да излезе на крај со двете членки на жирито.

✌🏻


A post shared by JELENA KARLEUŠA (@karleusastar) on

А, кога Саша Поповиќ пуштил снимка од младите денови на Јелена таа прво се фатила за глава, а потоа демонстративно го напуштила студиото.
„Ама што ти е, сега ќе пушти некои мои на кои сум штрба“ се пошегувала Марија Шерифовиќ со Јелена.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Екран ви ги претставува хедлајнерите на Pinkpop 2024

Екран во неколку објави ќе се обиде да ви ги презентира најголемите музички имиња кои …