Tag Archives: индивидуално

Мажите родени во овој знак се оние кои најчесто се разведуваат

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… НЕКОИ хороскопски знаци можат да имаат особини кои можат да доведат до нестабилност во бракот и да ги зголемат шансите за развод. Статистички, мажите родени во знакот Близнаци најчесто …

Повеќе »

Вака се однесуваат хороскопските знаци по прекинување на врската

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… НЕМА пар кој ја прекинува врката на ист начин, а астролозите тврдат дека хороскопските знаци се однесуваат поинаку по раскинувањето. Подолу проверете што е карактеристично за вашиот хороскопски знак. …

Повеќе »