Конечно откриено каде се наоѓа и во каква состојба е Џејми Фокс

Ќерката на американскиот актер Џејми Фокс по вторпат проговори откако беше објавено дека актерот бил хоспитализиран во Атланта на 11 април поради здравствени проблеми.
Корин Фокс, која е задолжена за „откривање“ информации за состојбата на нејзиниот татко, сега вели дека актерот се опоравува надвор од болница и дека се’ се одвива според планот.
Нејзината порака доаѓа по медиумските шпекулации дека неговиот живот е во опасност.

View this post on Instagram

A post shared by Corinne Foxx (@corinnefoxx)„Тажно е да се види како медиумите дивеат. Татко ми е излезен од болница и се опоравува. Ви благодариме на сите за вашите молитви и поддршка! И следната недела ќе имаме возбудлива најава за работата“, напишала Корин на Инстаграм.

Фото: Архива


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Театарската претстава „Којзнае зошто?“ вечерва во Дом на млади во Штип

Вечерва, со почеток во 19:30 часот, во Домот на млади во Штип, ќе биде изведена …