Tag Archives: Џејми Фокс

Бизарни тврдења за здравствената состојба на познатиот актер: „Ослепел и останал парализиран поради вакцината“

На интернет се проширија бизарни и шокантни тврдења дека Џејми Фокс доживеал мозочен удар поради вакцината против корона вирусот, но неговиот портпарол тоа остро го демантираше. Претставникот на холивудскиот актер Џејми Фокс ја демантираше бизарната теорија на заговор што се рашири на Интернет, според која тој тешко се разболел како …

Повеќе »

Конечно откриено каде се наоѓа и во каква состојба е Џејми Фокс

Ќерката на американскиот актер Џејми Фокс по вторпат проговори откако беше објавено дека актерот бил хоспитализиран во Атланта на 11 април поради здравствени проблеми. Корин Фокс, која е задолжена за „откривање“ информации за состојбата на нејзиниот татко, сега вели дека актерот се опоравува надвор од болница и дека се’ се …

Повеќе »

(ФОТО) Првата порака на актерот по мистериозната хоспитализација: „Ја ценам сета љубов!“

Американскиот актер Џејми Фокс за прв пат проговори откако неговата ќерка Корин Фокс минатиот месец објави дека е хоспитализиран. Сето ова се одвивало под превезот на тајноста, а мистеријата е зошто бил принуден да побара лекарска помош и каде всушност се наоѓа.„Ја ценам сета љубов“, објави Фокс на својот официјален …

Повеќе »

(ФОТО) Познатиот актер завршил во болница

Американскиот актер Џејми Фокс завршил во болница поради итна медицинска помош, открила неговата ќерка Кортни Фокс. Семејството на социјалните мрежи објави дека 55-годишниот актер претрпел „медицински компликации“ поради кои требало да биде пренесен во болница. Претходно во Атланта ја сними акционата комедија „Back in Action“ со колешката Камерон Дијаз. View …

Повеќе »

(ВИДЕО) Џејми Фокс го имитирал Доналд Трамп, луѓето се согласуваат: „Ова е генијално!“

Холивудскиот актер Џејми Фокс гостувал во хип-хоп подкастот Daily Loud каде во еден момент почнал да го имитира поранешниот американски претседател Доналд Трамп. Штом Џејми проговорил како Трамп, во студиото настанала смеа, а тимот на интернет се согласил – Фокс генијално ги „симна“ препознатливиот говор и гестови на поранешниот американски …

Повеќе »

ПРВА ФОТОГРАФИЈА ОД ТОМ ХОЛАНД ОД СНИМАЊЕТО НА ФИЛМОТ: Спајдермен носи две маски

Првата фотографија од Том Холанд од снимањето на Спајдермен 3 беше објавена на Твитер. Холанд првенствено објави на својот Инстаграм профил, што значи дека му беше дозволено. Потсетуваме дека студиото Марвел е многу строго кога станува збор за објавување на што било на Интернет без нивна дозвола. На новата фотографија, …

Повеќе »

Потполно неодоливи: Во овој знак на зодијакот се раѓаат најубавите и најкомплетни мажи

Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… Тие доаѓаат во „потполн пакет“: тие се интелигентни, забавни и убави. Да не должиме, станува збор за Стрелците, знакот во чиј период се наоѓаме. Мажите родени во знакот на …

Повеќе »

(ФОТО) Кети Холмс и Џејми Фокс првпат позирале како пар на црвен тепих

Откако на некое време ја прекинувале својата никогаш непотврдена врска, Кејти Холмс и Џејми Фокс повторно се заедно,а овојпат тоа одлучиле, првпат во седум години колку што се заедно, да го покажат и на црвениот тпеих на Мет Гала. Кејти и Џејмс не дошле заедно на Мет Гала, меѓутоа пред …

Повеќе »

(ФОТО) Таинствен пар: Својата љубов себично ја кријат од јавноста, но овојпат не им успеало!

Актерскиот пар Кејти Холмс и Џејми Фокс во врска се веќе шест години, а јавноста за нив знае многу малку. Поради тоа со причина ги нарекуваат едно од најтаинствените парови во Холивуд. На големо изненадуавње на сите, парот сега опуштено прошетал по Њујорк… Пролетните температури и пријатното време кое овие …

Повеќе »