(ФОТО) Ситуација која никому не е лесна – Непријатна средба со бившиот маж: На славната пејачка воопшто не и било сеедно!

Иако средбата изгледала срдечно, не се дружеле и седеле секој на својата страна…
Пејачката Гвен Стефани (48) пред три години се развела од Гевин Роздејл (52) бидејќи тој упорно ја измамувал.

Гвен во меѓувреме напишала и објавила цел албум за тоа и со колегата Блејк Шелтон (41) пронашла среќа. Со Роздејл има три сина – Кингстон (11), Жуму Неста Рок (9) и Аполо Боуви Флин (4), а поради нив со бившиот сопруг останала и’ во добри односи.
Но, со бившиот сопруг се сретнала на фудбалскиот натпревар на нивниот најстар син, Кингстон, во Санта Моника. Пејачката дошла сама, а Гевин ја повел својата нова девојка, Софија Томала, со која е во врска од минатиот јули.
Иако средбата изгледала срдечна, не се дружеле па откако натпреварот почнал си седеле секој на својата страна.
Гвен со кантри пејачот во врска е две години, а почнале да се забавуваат само неколку месеци откако таа поднела барање за развод од Роздејл.


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

ПОВЕЌЕ ОД 2.600 ИСПИТАНИЦИ – Истражувањето открило психолошка особина кај луѓето која е поврзана со неверство

Неверството е една од главните причини зошто луѓето ги прекинуваат врските. Но, она што е …