(ФОТО) Се појавила без градник и ја загреала атмосферата!

Американската ѕвезда Ријана на претставувањето на последната колекција од својот моден бренд „Fenty” се појавила во тесен розов фустан и без градник. 
Убавата пејачка го привлекла вниманието и сите погледи биле вперени кон неа, поточно во „жешката“ комбинација во која и се оцртувале брадавиците.Ријана неодамна водоушевила со фотографиите за магазинот „Interview” во едно од најпредизвикувачките изданија до сега, облечена во припиен прозирен комбинезот со принт на леопард, а во интервјуто открила дека престанала кариерата да ја става пред приватниот живот.


 

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

„Сомнително Лице“ театарска претстава од млади за млади

Денес, со почеток во 18:30 часот во Училиште за театар „Од игра до претстава“, ќе …