Tag Archives: секси

(ВИДЕО+ФОТО) ТОЈ Е НАЈСЕКСИ МАЖ НА СВЕТОТ А ИМА 47 ГОДИНИ: Фотографиите од неговото голо тело ги ставија жените во транс

Го нарекуваат најзгодниот пензионер на светот, но вистината е дека тој е еден од најбогатите луѓе на планетата. Дејвид Бекам „жари и пали“ со фотографии во гаќички за капење Дејвид Бекам и Викторија Бекам летуваат на јахта. Овој пат нивната дестинација е Мајами. Бекамови уживаат во сончевите денови, посветувајќи се …

Повеќе »

(ФОТО) НА ИНСТАГРАМ „РАСПНАЛЕ“ МАЈКА ПОРАДИ ФОТОГРАФИЈА СО СИНОТ! Оваа приказна ја поделила светската јавност!

Таа има 32. години, четири деца, фитнес инструкторка е и гордо го покажува своето совршено тело каде и да оди, а токму тоа предизвикало лавина од коментари на социјалните мрежи. Таа ги запрепасти корисниците на Инстаграм по објавување на фотографија на која таа го гушка синот додека е во бикини. …

Повеќе »

(ФОТО) Виолетовиот фустан на Нина Бадриќ остава без здив

За настапот во Црна Гора, Нина Бадриќ избра елегантен виолетов фустан со длабоки шлицови што ја истакна нејзината одлична фигура. По настапот, таа позираше на стол, а нејзините обожаватели се воодушевени од фотографиите и изгледот кој остава без здив. View this post on Instagram A post shared by Nina Badrić …

Повеќе »

(ФОТО) Атрактивната тенисерка на Инстаграм „распалила“ со досега најзанесни фотографии: Дали претерала?

Поранешната четвртфиналистка на Вимблдон отишла чекор понапред во сезоната на празници. Некогаш 26-та, а денес 75-та тенисерка во светот, атрактивната Италијанка Камила Џорџи не престанува да привлекува внимание на Инстаграм и другите социјални мрежи на кои е активна. Иако многумина ќе ја паметат по двете освоени ВТА-титули и, на пример, …

Повеќе »

Хороскопски знак кој е секси, но љубоморен и посесивен: Каков е секој знак по овие прашања?

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… Тој е полн со сексуални идеи и желби и е одличен заводник, но може да биде многу напорен. Станува збор за Скорпија. Нај љубоморен знак на Зодијакот е Скорпија, …

Повеќе »

(ВИДЕО) Провокативната и секси Селена Гомез за малку „ќе го урнела“ интернет

Новото провокативно секси издание на Селена Гомез во песната „Ice Cream“ со групата K-POP BLACKPINK за ​​малку ќе го„урнела“ интернетот, пренесуваат американските медиуми. Поп-sвездата го објави новиот хит како дел од придружниот сингл за новиот албум на групата, а за само четири дена, видеото собра скоро сто и педесет милиони …

Повеќе »

(ФОТО) БЕЗВРЕМЕНСКА УБАВИНА: Моника Белучи позирала во секси боди!

„Мислев дека ова е Селена Гомез“, „Колку убавина, како да е во нејзините дваесетти години“, „Убавината на оваа жена е навистина безвремена“, се дел од серијата комплименти. Моника Белучи ќе го прослави својот 56. роденден во септември , а сè уште изгледа најмалку дваесет години помлада. Познатата актерка неодамна позираше …

Повеќе »

(ВИДЕО) Оваа реклама за овошје за Швајцарија и Велика Британија е премногу секси

Луѓето од компанијата „Swiss me“ ослучиле да направат многу сексуално сугестивна реклама за своите смути, но да не содржи сцени со луѓе во провокативни пози. Како го сторија тоа тогаш? Па, верувале или не, со помош на овошје! Во половина минута на рекламата, можеме да видиме лупење банана, ставање прсти …

Повеќе »

(ФОТО) ХРАБРО НЕМА ШТО: Марго Роби на црвениот тепих прошета во бомбастично палто под кое не носеше ништо – и го покажа тоа!

Оскари или не работата продолжува понатаму па така се однесува и актерката Марго Роби… Холивудската актерка Марго Роби беше главна ѕвезда на претставувањето на својот нов филм „Birds Of Prey“ во Њујорк. Убавата русокоса се вивна во ѕвездите откако во 2013 година се појави со Леонардо ДиКаприо во филмот „The …

Повеќе »