(ФОТО) Сашко Коцев со виолина и песна го прославил раѓањето на ќерката!

Нашиот познат актер Сашко Коцев вчера по прв пат стана татко. Тој и неговата сопруга Смиљана станаа родители на девојче.
Честитки пристигнуваа од сите страни, а среќниот татко очигледно славел со најблиските. На Фејсбук е објавена и’ фотографија од прославата, на која сите се видно расположени.
А, како и нема…не се станува татко секој ден, башка прво па женско…Не, не чуди нашиот познат актер да сакал токму ќерка…!?

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Хороскоп за утре за сите хороскопски знаци: Прочитајте што не советуваат ѕвездите за утре, 15.04.2024 година во врска со работата, љубовта и здравјето

Овен Работа: Работната енергија на високо ниво, ќе го претставува овој прв работен ден во …