(ФОТО) ПРЕМИЕРА НА „НЕМА ВРЕМЕ ЗА УМИРАЊЕ“: На црвениот тепих Ана де Аемас демонстрирала гламур и сексапил – го восхитила и принцот Вилијам

Актерката Ана де Армас блесна во Лондон во секси фустан со потпис на Луј Витон
Актерката Ана де Армас во Лондон е главна кога станува збор за гламурот и сексапилот.


View this post on Instagram

A post shared by Ana de Armas (@anadarmasfeed)


Поранешната девојка на Бен Афлек пристигна на црвениот тепих во „Ројал Алберт Хол“, на премиерата на филмот за Џејмс Бонд „Нема време за умирање“.
Покрај Даниел Крег во улогата на Џејмс Бонд, улогата на девојката на Бонд ја имаше и убавата Ана.
Филмовите за Бонд секогаш се синоним за акција и гламур, а Ана де Армас дефинитивно беше на исто ниво кога станува збор за црвениот тепих!


Иако премиерата на филмот беше одложена дури 18. недели, беше организирана гала вечер, на која присуствуваа и членови на кралското семејство, како Кејт Мидлтон, принцот Чарлс и принцот Вилијам.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

SoundEdge објавија две нови песни

Музиката што долго време лебдеше во воздухот на SoundEdge студиото, што излегуваше и влегуваше од …