(ФОТО) ПОСЛЕ ДВЕ ГОДИНИ БОРБА СО БОЛЕСТИТЕ СЕЛЕНА ГОМЕЗ СЕ ВРАТИЛА ПОСИЛНА ОД БИЛО КОГА:Пејачката воодушевила со изгледот но и настапот на „American Music Avords“

Селена Гомез ги отворила Американските музички награди во првото појавување во живо на телевизија по тешкиот период од животот, проследен со болка и борба.
Две години откако таа беше подложена на трансплантација на бубрег во 2017. година и откако се бореше со вознемиреност и депресија, пејачката се врати на сцената и ја оставила публиката во еуфорија.


Пејачката Селена Гомез го привлече големото внимание од медиумите, како и од оние кои присуствуваа на годинашните награди „American Music Avords“.


Иако по неколкумесечно носење долги екстензии се врати во елегантна боб фризура, нејзиниот мини фустан успеал да ја засени оваа промена.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Нутритивни причини зошто да пиете чоколадно млеко

За децата чоколадното млеко секогаш претставува најголема радост преточена во чаша, нема дете што не …