(ФОТО) Најзгодната Русинка во безобразен корсет во кој едвај дише

Манекенката Ирина Шајк (35) важи за една од најсексапилните жени на светот, а многумина веруваат дека едноставно и нема рамен на модните писти.

This image has an empty alt attribute; its file name is irina-sajk-1.jpg


И’ надвор од пистата, познатата Русинка знае да диктира трендови, а овој пат била фотографирана во Париз кога пристигнала на ревијата на дизајнерката Вивиен Вествуд.
Ирина за таа прилика облекла црвен, претесен топ, кој го искомбинирала со шорцеви и капут, додека обула салонки со разнобојни панделки.
Иако стајлингот е далеку од одличен, тоа не ја спречило да биде насмеана и видно расположена и лесно им позираше на фоторепортерите.

 


 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

A post shared by irina shayk (@irinashayk)


Фото: Принтскрин/Instagram

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Хороскоп за утре за сите хороскопски знаци: Прочитајте што нè советуваат ѕвездите за утре, 17.06.2024 година, во врска со работата, љубовта и здравјето

Овен Работа: Солиден работен ден ги очекува родените во знакот Овен за да ги завршат …