Tag Archives: безобразен

(ФОТО) Манекенката доживеала понижување на снимање на видео: „Ме фати за голите гради, беше пијан…“

Еден од најплатените супермодели во светот, Емили Ратајковски (30), во својата книга „My Body“ изнела серија тврдења поврзани со снимањето на спотот за песната „Blurred Lines“ Имено, Ратајковски открила дека за време на снимањето на спотот, пејачот Робин Тик (44) ја допирал по нејзините голи гради. „Одеднаш, ненадејно, ги почувствував …

Повеќе »

(ВИДЕО) Вознемирувачка видео снимка од патник кој „ги фаќал“ стјуардесите за градите – го врзале за седиштето!

Американскиот телевизиски новинар Сем Свини бил сведок на многу непријатен настан за време на летот од Филаделфија до Мајами. Инцидентот на кој бил сведок се случил токму пред него, а целата видео содржина како и деталите за настанот ги пренел на социјалната мрежа Твитер. Свини ги објаснил сите детали во …

Повеќе »

(ВИДЕО) МОРА ДА ВИДИТЕ: Со ваков македонски тренер сигурно „нема да стасаме“ до европските лиги!

Видеово е и да ве насмее но и’ замисли… Тренеров се извикува по некои играчи, дури и ги навредува, концентриран е на неговата лутина…а на другиот дел од теренот некој постигнува гол… Навистина, видеово за овој ТРЕНЕР е показател какви не треба да бидат стручните лица во фудбалот…

Повеќе »