(ФОТО) Најпознатиот супермодел го очекува првото дете: Во петтата деценија ужива во блажената состојба!

Моделот и раперот ја озваничиле нивната врска пред половина година со насловната страна на престижниот британски магазин на кој позирале само во долна облека…

Супермодел Наоми Кемпбел е бремена во 48-тата година. Светските медиуми „брујат“ за фактот дека познатиот модел останал бремена во петтата деценија од животот и се чувствува одлично во четвртиот месец.
Среќни вести на профилот на Инстаграм прв ги објавил нејзиниот избраник, раперот Скепт, кој во јули со неговите следбеници споделил слика од ултразвук. Фановите под фотката оставиле честитки и се прашувале која е идната мајка.


🌹

A post shared by Skepta (@skeptagram) on


Набргу по објавувањето, Наоми открила дека е бремена, па се упатила на крстарење по Јадранското Море. 
Моделот и раперот ја озваничиле нивната врска пред половина година со насловната страна на престижниот британски магазин на кој позирале само во долна облека…


www.mainslondon.com @iamnaomicampbell @mainslondon photo by @anlestudio @lejenke

A post shared by Skepta (@skeptagram) on

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Со панел дискусија ќе се одбележи Денот на ретки болести 2024

Националната алијанса за ретки болести на Македонија – НАРБМ Ве кани на панел дискусија со …