(ФОТО) ЌЕРКАТА НА ЏОН ТРАВОЛТА Е ВИСТИНСКА УБАВИЦА: Има 20. години и многу ЛИЧИ на славниот ТАТКО!Наследничката на американскиот актер отсекогаш знаела дека ќе се занимава со глума

Ела Траволта (20), ќерка на актерскиот пар Џон Траволта (67) и Кели Престон (59), тргнала по стапките на нејзините родители.
Благодарение на својот талент и прекрасните црти на лицето, Ела сними неколку филмови и веќе заработува пари во Холивуд. Ако на тоа го додадеме и фактот дека таа е ќерка на познати родители, не се сомневаме дека и претстои убава иднина и кариера.
Таа неодамна сними реклама со својот славен татко, а кога ќе ја видите ќе забележите неверојатна сличност со нејзиниот татко.

 


View this post on Instagram

 

A post shared by Ella Travolta (@ella.travolta)


Таа е многу активна на Инстаграм каде споделува семејни моменти со своите следбеници, особено откако нејзината мајка починала мината година, од рак на дојка, таа ја презела улогата на домаќинка..


 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ella Travolta (@ella.travolta)

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Премиера на детскиот филм „Луси гангстерката“

Денес, со почеток во 16:00 часот во Центарот за култура „Кочо Рацин“ во Кичево премиерно …