(ФОТО) Фотографиите на Џенифер Лопез во минијатурен жолт бикини имаат повеќе од 4.5 милиони лајкови

Ужива во луксузна јахта чија вредност се проценува на 130. милиони долари.
Пејачката Џенифер Лопез (52) летува во прегратките на актерот Бен Афлек (48), од кого не се раздели откако ја обновија романсата по 17. години.
Тие патуваат на најлуксузните места во Европа, а по прославата на нејзиниот роденден во Сен Тропе, отидоа во Монако, останаа во Италија… Се следи секој чекор на овој пар, па имавме можност да ги видиме на прошетки со пријателите и семејството, на шопинг …
Меѓутоа, овој пат вниманието на јавноста го привлече фотографијата на Деј Ло, која собра повеќе од милион лајкови за само еден час.
Пејачката позира во минијатурно жолто бикини, гледа во морето и изгледа, како што оценија многу медиуми, феноменално!


View this post on Instagram

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo)


Фото: Принтскрин/Instagram


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

МАКЕДОНЕЦОТ ВИКТОР НАСТЕСКИ ОСТАНА БЕЗ РАБОТА НА БРОДСКА КОМПАНИЈА ПОРАДИ ПАСОШОТ!

Штетите од хаосот со личните исправи на македонските државјани, предизвикани од предавството на марионетската влада …