Tag Archives: Бен Афлек

(ФОТО) САМО ЛУЃЕ – Бен Афлек се фаќал за глава, мавтал со рацете, викал пред поранешната сопруга…

Актерот и неговата поранешна сопруга се фотографирани пред училиштето на нивните деца во жестока расправија. Папараците ги „уловиле“ Бен Афлек и Џенифер Гарнер во повеќе од непријатна ситуација. Пред училиштето во кое учат нивните деца во Санта Моника, Бен бил „фатен“ во дискусија со поранешната сопруга Џенифер Гарнер, а колку …

Повеќе »

(ФОТО) ДОБИВ ВТОРА ШАНСА И МНОГУ СУМ БЛАГОДАРЕН: Актерот проговорил за новата стара врска со Џенифер ЛОПЕЗ, а ја спомнал и новата кариера!

Поранешните љубовници Џенифер Лопез и Бен Афлек ја обновија врската по 19. години, што воодушеви многумина и предизвика големо медиумско внимание. View this post on Instagram A post shared by Luxury Lifestyle (@dreamlandblogs) Овој пар, сепак, не кажува многу за својата љубов, а актерот сега за прв пат истакнал дека …

Повеќе »

(ФОТО) Џенифер Лопез и Бен Афлек блескале од среќа на црвениот тепих: Пејачката носела интересна кафеава комбинација

Џенифер Лопез и Бен Афлек синоќа биле на премиерата на нов филм. Премиерата на филмот во кој Бен Афлек игра една од главните улоги се одржа синоќа во Њујорк. Станува збор за историската драма, „Последниот дуел“. Очекувано, Бен дошол „рака под рака“ со својата девојка Џенифер Лопез. View this post …

Повеќе »

(ВИДЕО) Џенифер Лопез на мета на залуден фан – Афлек ја штител својата мила

Афлек го оттурнал човекот од Џенифер додека пејачката се повлекла зад актерот Бен Афлек бил принуден да го задржи агресивниот обожавател на аеродромот во Венеција, кој сакал да направи селфи со актерот и неговата девојка, Џенифер Лопез.                           …

Повеќе »

(ВИДЕО+ФОТО) ЉУБОВ Е ТОА НЕ Е ШЕГА: Џенифер Лопез и Бен Афлек не се одвојуваат ниту на црвениот тепих во Венеција – таа ШОКИРАЛА со деколтето!

Актерката Џенифер Лопез и нејзиниот колега Бен Афлек неодамна ја обновија својата врска, по цели 18. години, а сега се појавија на црвениот тепих на настан и целиот свет зборува за тоа. Тие не ги тргаат рацете едни од други, па цело време се смееле и трпеливо им позирале на …

Повеќе »

(ФОТО) Подготвен за следниот чекор: БЕН АФЛЕК бирал СВРШУВАЧКИ ПРСТЕН со неговата мајка и син!

Папараците го следеле актерот во чекор. Светските медиуми не престануваат да пишуваат за последната прошетка на популарниот холивудски актер Бен Афлек со неговата мајка Сем и синот Самуел. Имено, за време на оваа прошетка, ништо немало да биде чудно доколку актерот не застанел кај златарницата на светски познатиот бренд „Тифани“, …

Повеќе »

(ФОТО) Фотографиите на Џенифер Лопез во минијатурен жолт бикини имаат повеќе од 4.5 милиони лајкови

Ужива во луксузна јахта чија вредност се проценува на 130. милиони долари. Пејачката Џенифер Лопез (52) летува во прегратките на актерот Бен Афлек (48), од кого не се раздели откако ја обновија романсата по 17. години. Тие патуваат на најлуксузните места во Европа, а по прославата на нејзиниот роденден во …

Повеќе »

(ФОТО) ЏЕНИФЕР ЛОПЕЗ ЈА ОБЈАВИЛА ПРВАТА ФОТКА СО БЕН АФЛЕК: Фотографијата на страсниот бакнеж го обиколи светот!

Џенифер Лопез на социјалните мрежи ја објави првата фотографија со Бен Афлек, со кого неодамна се смири. Популарната пејачка ги воодушеви обожавателите ширум светот кога видоа дека таа на Инстаграм потврди дека повторно е со нејзиниот поранешен партнер, актер. Двајцата позираат во страсна прегратка и бакнеж, а коментарите под овој …

Повеќе »

(ФОТО) ЉУБОВТА НЕ ЗНАЕ ЗА ГОДИНИ – Колку само заљубено ја гледа: Бен Афлек не го одвојува погледот од Џенифер Лопез!

Двојката била заглавена во сообраќаен метеж во Лос Анџелес, а актерот не можел да го тргне погледот од Џенифер … Од кога после 17. години пејачката Џенифер Лопез и актерот Бен Афлек повторно беа видени, медиумите и папараците ги следат нивните стапки. Неодамна разменија страсни бакнежи, патуваа заедно, а вчера …

Повеќе »