(ФОТО) Додека обвинителството е на одмор Катица Јанева на плажа во Грција

Август е време за одмори па така додека Обвинителството кое го води случајот „рекет“ е на одмор, во соседна Грција на плажа е снимена и Катица Јанева…


Специјалната обвинителка, Катица Јанева, е фотографирана во костум за капење на плажа во Грциja. Фотографијата до редакцијата на Скопје1 ја ипратил читател. Засега не е познато кога е направена фотографијата, како и кој ја фотографирал.
Според тврдењата фотографијата е направена вчера попладне, во Грција, на една плажа на првиот крак, поточно во познатото излетничко место Ханиоти.Освен од специјалната обвинителка, македонските портали објавија и фотографија и од нејзиниот син Лазар кој наводно е фотографиран на истата грчка плажа каде што е забележана и Јанева.

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Национално триатлон првенство – Дојран 2024

Викендов во Дојран, во организација на Триатлон федерација на Македонија и Општина Дојран, ќе се …