(ВОЗНЕМИРУВАЧКО ВИДЕО) Жена манијак турнала случајна минувачка под воз!

Девојка (29) е обвинета за обид за убиство „откако невина жена, која стоела на станицата на нејзина страна, ја турнала и ја фрлила во возот на метрото за време на гужвата на станицата Тајмс Сквер“.
Погледнете го шокантниот момент кога една жена беше турната во возот на метрото што доаѓал на станицата Тајмс Сквер во Њујорк, пренесува Daily Mail.


Жртвата била пренесена во болница и сите се надеваат на нејзино закрепнување.

Фото: Принтскрин/YouTube


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Хороскоп за утре за сите хороскопски знаци: Што не советуваат ѕвездите за утре, 23.05.2024 година, во врска со работата, љубовта и здравјето

Овен Бизнис: Нема пречки на професионалниот пат на Овенот овој четврток. Постои можност да се …