(ВИДЕО+ФОТО) Наоми Кембел „во топлес“ докажа дека годините се само бројка

Познатата манекенка Наоми Кембел неодамна се појави во женската кампања на брендот Alexander McQueen.
Таа ја претстави претстојната колекција облека пролет/лето 2023 во топлес, а како што можете да видите од видеото и фотографиите, Наоми зрачеше со сексипилност.

Оваа 52-годишна манекенка за фотографирањето облекла црна јакна и панталони во иста боја, а забележливо е дека под горниот дел не облекла апсолутно ништо, а оставила многу на имагинацијата на гледачите на кампањата на овој бренд.


Фото: Принтскрин/Instagram

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Денеска се празнува Светиот праведен и многустрадален Јов

Светиот праведен и многустрадален Јов Јов беше потомок на Исав, внукот Авраамов и живееше во …