(ВИДЕО) ЗБЕСНАЛА – СВЕКРВАТА ЈА ФАТИЛА СНААТА ВО ИЗМАМА: Направила таква сцена на сред трговски центар што дури и ОБЕЗБЕДУВАЊЕТО побегнало

Една госпоѓа ја фатила девојката на синот на дело, па во момент пламнала и направила сцена.

Видеото од тој скандал почна да кружи на речиси сите социјални мрежи во ноќта меѓу средата и четвртокот, а оригиналната снимка најверојатно првично е објавено некаде на TikTok.


@cantsleepvideos Replying to @sugarpopmama Mom Catches Son’s Girlfriend Out With Another Guy. #publicfreakout #cheatersgettingcaught #fyp ♬ original sound – 3AMVideos

Инцидентот веројатно се случил деновиве во еден од американските трговски центри, а госпоѓата толку се вознемирила што обезбедувачот решил да се повлече и да повика помош од колега, можеби дури и полиција.
„Тргни се одовде“, му рекла бесната жена на мажот во униформа.
„Ти доаѓаше кај мене, девојко! Истиот момент да ми кажеш зошто го правиш ова. И веднаш да му објасниш се на ова момче”, викала разбеснетата жена пред сведоците на немилата сцена.


Фото: Принтскрин/TikTok

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Хороскоп за утре за сите хороскопски знаци: Прочитајте што не советуваат ѕвездите за утре, 15.06.2024 година, во врска со работата, љубовта и здравјето

Овен Работа: Овој прв ден од викендот треба да го посветите на уживање во одморот, …