(ВИДЕО) „Урбан блок“:Која боја е на врвот на модните писти?

Во најновото издание на „Урбан блок“ ќе следите:
– Како да го решите проблемот со проширените капилари
– Погледнете која боја овојпат се најде на врвот на модните писти
– Заедно со „Урбан блок“ отпатувајте на убавиот Крф, со вкусен сладолед во рака

„Урбан блок“ секоја сабота на ТВ Алфа во 12:30 часот.


©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Награда во Калифорнија за најдобар долгометражен филм за „Бизнисот на задоволството“

„Бизнисот на задоволството” на Гоце Цветановски ја доби наградата за најдобар долгометражен филм на „Риверсајд …