(ВИДЕО) Тој луд свет: Храбро дете или “глупави“ родители!

Деновите кај православните христијани во светот беше актуелно фрлањето на крстот и Богојавление, а во Русија некои родители на својствен начин ги упатуваат децата во верата.


Така ова малечко момченце било само надвор и се миело со замрзната вода. Кога ја истура водата можат да се слушнат звуците на лед…
Чуден начин за зајакнување на своето дете…Надвое е се замрзнато а тој е сосема гол…


🎄🎄🎄❄️❄️🌞☃️🌞❄️❄️🎄🎄🎄❄️❄️🌞☃️🌞❄️❄️🎄🎄🎄Вітаю усіх з Водохрещенням!!!!!🎄🎄🎄❄️❄️🌞☃️🌞❄️❄️🎄🎄🎄❄️❄️🌞☃️🌞❄️❄️🎄🎄🎄


Gepostet von Андрейко Оля am Freitag, 18. Januar 2019

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

Хороскоп за утре за сите хороскопски знаци: Прочитајте што не советуваат ѕвездите за утре, 29.02.2024 година, во врска со работата, љубовта и здравјето

Овен Бизнис: Овенот денес би можел да очекува некои важни промени поврзани со планирањето на …