(ВИДЕО) САМО ШТО СЕ ПОРОДИЛА, А ЦЕЛИОТ СВЕТ ЗБОРУВА ЗА ПАРИТЕ НА НЕЈЗИНИОТ СИН: Детето на Ријана има само седум дена, а веќе е познато дека е МИЛИЈАРДЕР!

Пејачката Ријана и нејзиното момче Асап Роки, минатата недела, поточно во петокот на 13. мај, станаа родители на момче. Според странските медиуми, никој не знаел дека пејачката се породила, а неколку дена подоцна веста излезе во јавност.

View this post on Instagram

A post shared by @rihsflo


Она што сега е актуелно е веста дека новороденото дете на Ријана веќе има богатство проценето на 1,2 милијарди фунти, кога ќе се спои богатството на мајката и таткото, кое е многу поскромно и изнесува 7,2 милиони.
Ријана последен пат беше видена во јавноста на 9. мај, кога излезе на романтична вечера со Асап Роки.Како што пишуваат странските медиуми, Ријана е во својот дом во Лос Анџелес и се чувствува добро.


View this post on Instagram

A post shared by @rihsflo


View this post on Instagram

A post shared by @rihsflo


Ова е прво дете на Ријана и Асап Роки, а странските медиуми пишуваат и дека парот тајно се свршил и дека Ријана во таа прилика облекла црвена венчаница со превез.

Фото: Принтскрин/Instagram

©EKRAN.MK Вестите на интернет страницата на редакцијата ЕКРАН.мк може да се користат исклучиво за лично информирање. Без писмена дозвола од ЕКРАН или посебен договор, не е дозволено превземање, користење или реемитување на вестите, во спротивно ќе уследи фактурирање на име „плагијат“ во вредност од 20.000 денари.

Видете следно

SoundEdge објавија две нови песни

Музиката што долго време лебдеше во воздухот на SoundEdge студиото, што излегуваше и влегуваше од …